Czy bezpłatnie może być PROFESJONALNIE?

Plakat_A1-FINALCZY WIESZ, ŻE?

 Wzrok jest jednym z najważniejszych zmysłów, gdyż w istocie oczy przekazują nam 80% informacji o otaczającym nas świecie. Dlatego niezwykle ważne jest, aby prawidłowo o niego zadbać.

•- Około 44% populacji ma problem ze wzrokiem;
• 20% osób słabowidzących nie podejmuje żadnego działania, żeby widzieć lepiej;
• 29% osób myśli, że ma dobry wzrok;
• 23% osób myśli, że ma na tyle dobry wzrok, że nie musi udać się do specjalisty;
• 18% osób zwyczajnie nie ma czasu na wizytę u specjalisty;
• 10% osób nie obchodzi badanie wzroku;
• 2% osób nie ma pojęcia, gdzie można wykonać badanie wzroku.

W dzisiejszych czasach żyjemy w tak szybkim tempie, że wszystkim nam momentami brakuje czasu na najważniejsze sprawy. Jednakże w celu poprawienia jakości życia konieczne jest, aby zwracać większą uwagę na zdrowie, w szczególności regularnie wykonywać badanie wzroku.

Aby doskonale widzieć i wyglądać w okularach korekcyjnych ważna jest precyzja i doświadczenie. W Salonach Optycznych Perfect Eye Optic otrzymasz usługi na najwyższym poziomie, pełną opiekę nad swoim wzrokiem i produkty, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. 

Każdy znajdzie u nas oprawki dla siebie, a doświadczony personel pomoże dobrać odpowiednie. W naszej pracy dostosowujemy się do potrzeb klientów. W zależności od wady wzroku i kształtu oprawki proponujemy soczewki okularowe wiodących firm na rynku optycznym takich jak np. Rodenstock.

Posiadamy wszystkie rodzaje miękkich soczewek kontaktowych: soczewki sferyczne, dla osób z astygmatyzmem i progresywne. Każdemu pacjentowi indywidualnie dobieramy soczewki kontaktowe o najlepszych właściwościach oraz odpowiedniej średnicy i promieniu krzywizny dopasowanemu do parametrów gałki ocznej. Polecamy soczewki najnowszej generacji silikonowo-hydrożelowe. Dobieramy także soczewki sztywne i hybrydowe. System noszenia soczewek kontaktowych określamy w naszym Gabinecie indywidualnie dla każdego pacjenta po dokładnym badaniu wzroku.

Kupując u nas okulary i soczewki kontaktowe otrzymujesz pełną opiekę nad swoim wzrokiem. A czuwają nad tym doświadczeni Optometryści i Okuliści.

Tylko teraz dla osób, które pragną wstępnie zbadać swój wzrok, ustalić wadę i wskazówki do bardziej szczegółowego badania i leczenia zapraszamy na kilkuminutowe, bezpłatne WSTĘPNE badanie wzroku w naszym salonie w Suchym Lesie, w Galerii Sucholeskiej, gdzie na specjalnie przygotowanym stanowisku  (przy schodach ruchomych, przy wejściu do galerii) wykwalifikowana konsultantka wykona badanie, a następnie zaproponuje korzystny rabat (50%) na kompleksowe badanie wzroku oraz (15%) na zakup okularów i skorzystanie z promocji na soczewki firmy Bausch (Kup opakowanie (6 szt.) soczewek kontaktowych
PureVision® 2 HD, otrzymasz kupon o wartości 10 zł do wykorzystania w salonie na dowolny produkt firmy Bausch + Lomb!)

Terminy badań:

Galeria Sucholeska, Suchy Las, ul. Obornicka 85

11-13 lipiec,  czw. i pt. 12.00-20.00, sob 10.00-20.00

19-20 lipiec, pt. 12.00-20.00, sob.10.00-20.00

CH Piotr i Paweł, ul. Druskienicka 12 A, Poznań tel. 61 842 55 55

17-18 lipca 14.00-21.00,

24-25 lipca 14.00-21.00.

 Zapraszamy do naszych salonów!

 

One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *