Współpracujemy z najlepszymi.

Rodenstock corporate logo_posMarka Rodenstock to symbol zaawansowanych technologicznie produktów wyjątkowej jakości. Dlatego w firmie Rodenstock ciągle zadajemy sobie pytanie: Jak możemy sprawić, by noszenie okularów było jeszcze przyjemniejsze, łatwiejsze, prostsze i wygodniejsze? To podejście jest źródłem innowacyjnych rozwiązań w produktach, które pod względem precyzji wykonania sprostają najwyższym wymaganiom.

 

johnson-johnson-logoGrupa Johnson & Johnson jest światowym producentem i dystrybutorem produktów ochrony zdrowia. Oferujemy sprzęt medyczny i diagnostyczny, leki oraz kosmetyki. Nasze zaawansowane technologicznie rozwiązania są wykorzystywane w szpitalach, na salach operacyjnych i w gabinetach lekarskich. Miliony ludzi na całym świecie mogą także cieszyć się szeroką gamą naszych produktów powszechnego użytku.

Poprawianie jakości życia pacjentów oraz współpraca ze specjalistami z dziedziny okulistyki to priorytety Johnson & Johnson Vision Care. VISTAKON® – oddział Johnson & Johnson Vision Care, którego siedziba znajduje się w Jacksonville na Florydzie – jest producentem marki ACUVUE®, światowego lidera na rynku miękkich soczewek kontaktowych.

 

luxottica_new_logoLuxottica Group jest światowym liderem w projektowaniu, produkcji, marketingu i dystrybucji okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych wysokiej jakości i o dogodnych cenach.

 

bauschLombLogoHome

Bausch + Lomb jest marką znaną i szanowaną na całym świecie. Oferuje niezwykle szeroki asortyment najwyższej jakości produktów pomagających jak najlepiej widzieć ludziom w każdym wieku. Są to między innymi soczewki kontaktowe i produkty do ich pielęgnacji, preparaty farmaceutyczne, soczewki wewnątrzgałkowe oraz wysokospecjalistyczne narzędzia do chirurgii oka.

Firma nieustannie pracuje nad zwiększeniem innowacyjności produktów, reagując na potrzeby klientów i pacjentów. Stara się zdobyć zaufanie partnerów i akcjonariuszy uczciwością i perfekcją.

W ciągu minionych lat firma Bausch + Lomb stała się symbolem innowacji i jakości. Jej zespół bezustannie pracuje nad nowymi materiałami, technologiami i rozwiązaniami, które pomogą ludziom lepiej widzieć i przez to lepiej żyć. Firma oferuje produkty w trzech obszarach:

Produkty kontaktologiczne: Szeroki wybór soczewek kontaktowych o różnym przeznaczeniu, trybie noszenia i czasie użytkowania, w tym takie doskonale znane marki, jak rodzina PureVisionSofLens czy BiotrueOneDay. Bausch + Lomb oferuje też produkty do pielęgnacji soczewek: wielofunkcyjne płyny do  pielęgnacji soczewek kontaktowych marki Biotrue i renu, a także linia produktów Boston do czyszczenia twardych gazoprzepuszczalnych soczewek kontaktowych.

Preparaty farmaceutyczne:  Produkty stosowane w leczeniu wielu schorzeń narządu wzroku, w tym jaskry, alergii, zapalenia spojówek, zespołu suchego oka, chorób siatkówki, a także leki antyzapalne. Leki Bausch + Lomb są wydawane z przepisu lekarza   są też preparaty dostępne bez recepty. Spośród produktów dostępnych bez recepty są m.in. krople Hyal Drop multi – wyrób medyczny  stosowany w suchości oka, zawierający naturalny składnik łez – kwas hialuronowy bez dodatku konserwantów, oraz produkty z grupy Ocuvite (suplementy diety: Ocuvite Lutein Forte oraz Ocuvite Complete), które wspomagają zdrowie oczu i wpływają na utrzymanie ostrości widzenia.

Produkty przeznaczone do stosowania w chirurgii zaćmy i witreo-retinalnej: Pełen zestaw produktów obejmujący soczewki wewnątrzgałkowe (IOL – IntraOcularLenses) oraz systemy do implantacji, w tym IOL Crystalens, Akreos, Envista,  linię urządzeń do fakoemulsyfikacji Stellaris i Millennium, urządzenie do wykonywania witrektomii Stellaris PC a także szeroką gamę narzędzi i akcesoriów chirurgicznych, w tym narzędzia marki Storz