Nowość w salonach PerfectEye Optic! Jednodniowe soczewki SENSIA

Nowość w salonach PerfectEye Optic! Jednodniowe Soczewki kontaktowe Sensia! Nowoczesny materiał silikonowo-hydrożelowy zmieniająca zasady tlenoprzepuszczalności w jednodniowych soczewkach kontaktowych. Unikalna chemiczna struktura silikonu w Sensia dostarcza połączenie komfortu, tlenoprzepuszczalności oraz łatwości w zakładaniu i zdejmowaniu soczewek, którego nie można odnaleźć w żadnych innych jednodniowych soczewkach kontaktowych. Przetestuj! Korzystaj z wygody i komfortu stosowania nowych soczewek.

gwarancja_komfortuWysoka zawartość wody
Soczewki, które w ponad połowie składają się z wody nie wymagają dodatkowych środków nawilżających. 9 na 10 pacjentów, którzy spróbowali soczewek Sensia było zadowolonych z komfortu jaki oferują*.

Wysoka przepuszczalność tlenu
Materiał, z którego wyprodukowano Sensia przepuszcza bardzo dużo tlenu. Twoja rógówka będzie bardzo dobrze dotleniona co ma znaczenie dla utrzymania zdrowych i białych oczu.

Komfort noszenia
Niesamowity komfort od rana do wieczora redukujący potrzebę stosowania kropli nawilżających. Niezależnie, czy chcesz wypróbować soczewki kontaktowe po raz pierwszy w życiu, czy już nosisz inne soczewki możesz dostać 10 bezpłatnych soczewek kontaktowych Sensia. Warunkiem otrzymania soczewek jest zapisanie się do specjalisty na badanie wzroku i dopasowanie soczewek Sensia*. Wizyta u specjalisty jest konieczna, aby potwierdzić, że soczewki Sensia są odpowiednie dla Twoich Oczu.
Soczewki kontaktowe Sensia są tak niewiarygodnie wygodne, że po ich założeniu bardzo szybko o nich zapomnisz i poczujesz się jak osoba bez wady wzroku. Soczewki kontaktowe Sensia są objęte gwarancją komfortu! Po drugiej, kontrolnej wizycie u specjalisty możesz zwrócić nierozpakowane opakowania soczewek, jeśli soczewki okażą się dla Ciebie nieodpowiednie. Do testowania komfortu Sensia wykorzystasz 10 bezpłatnych soczewek, otrzymane w czasie pierwszej wizyty u specjalisty.* Badanie i dopasowanie soczewek jest płatne

 

technologia_produkcjiBezpieczeństwo
Soczewki kontaktowe muszą być dobrane przez wykwalifikowanego specjalistę. Każda zmiana typu noszonych soczewek wymaga również wizyty u specjalisty. Użytkownicy soczewek kontaktowych powinni regularnie, przynajmniej raz do roku kontrolować stan swoich oczu u specjalisty.

Łatwe w zakładaniu i zdejmowaniu
Wielu konsumentów ma problemy z zakładaniem soczewek jednodniowych. Dlatego Soczewki Sensia zostały tak zaprojektowane, aby nawet „początkujący” użytkownik soczewek nie miał problemu z ich zakładaniem

Ochrona UV

Użytkownikami soczewek jednodniowych są bardzo często osoby uprawiające sport na świeżym powietrzu, które są szczególnie narażone na promieniowanie UV. Zazwyczaj przed promieniowaniem UV chronimy się przy pomocy specjalnych kremów. Powinniśmy również pamiętać o ochronie naszych oczu. Do materiału soczewek kontaktowych Sensia dodano specjalne filtry, chroniące przed promieniowaniem UV*.
* Uwaga: Soczewki kontaktowe z filtrem UV nie są substytutem gogli lub okularów z filtrem UV, ponieważ nie pokrywają w pełni oczu i okolic wokół oczu.

* Dane CooperVision: (100 badanych, dwutygodniowa próba, krzyżowa, obustronnie ślepa, losowa).

1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *