W Salonach Optycznych Perfect Eye Optic znajdziesz wszystko, czego potrzebują Twoje oczy. Specjalistyczne badanie wzroku, oprawy korekcyjne, soczewki okularowe, okulary przecwisłoneczne i sportowe, soczewki kontaktowe, profesjonalny serwis Twoich okularów oraz akcesoria do okularów, i soczewek. Jesteśmy otwarci i nowocześni, dostosowujemy się do Twoich potrzeb. W naszej ofercie polecamy sprawdzone oprawy okularowe wiodących producentów na świecie, takich jak Rodenstock, który od ponad 135 lat dostarcza najwyższej jakości oprawy do okularów i okulary przeciwsłoneczne. Jako jedyna firma na rynku oferuje „kompletne okulary”, gdyż produkuje oprawy korekcyjne i doskonałe soczewki okularowe, które Państwu polecamy, aby „każdy mógł widzieć lepiej i wyglądać perfekcyjnie”.

Aby doskonale widzieć i wyglądać w okularach korekcyjnych ważna jest precyzja i doświadczenie. W Salonach Optycznych Perfect Eye Optic otrzymasz usługi na najwyższym poziomie, pełną opiekę nad swoim wzrokiem i produkty, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. 

Każdy znajdzie u nas oprawki dla siebie, a doświadczony personel pomoże dobrać odpowiednie.

W naszej pracy dostosowujemy się do potrzeb klientów. W zależności od wady wzroku i kształtu oprawki proponujemy soczewki okularowe wiodących firm na rynku optycznym. Ze względu na najwyższy komfort widzenia, szczególnie polecamy soczewki okularowe firmy Rodenstock.

Specjalizujemy się w okularach progresywnych, przy doborze których duże znaczenie ma doświadczenie i precyzyjne wykonanie odpowiednich pomiarów. Trójwymiarowe pomiary i indywidualne konsultacje wykonujemy  za pomocą nowoczesnego urządzenia ImpressionIST firmy Rodenstock.

Posiadamy wszystkie rodzaje miękkich soczewek kontaktowych: soczewki sferyczne, dla osób z astygmatyzmem i progresywne. Każdemu pacjentowi indywidualnie dobieramy soczewki kontaktowe o najlepszych właściwościach oraz odpowiedniej średnicy i promieniu krzywizny dopasowanemu do parametrów gałki ocznej. Polecamy soczewki najnowszej generacji silikonowo-hydrożelowe. Dobieramy także soczewki sztywne i hybrydowe. System noszenia soczewek kontaktowych określamy w naszym Gabinecie indywidualnie dla każdego pacjenta po dokładnym badaniu wzroku.

Kupując u nas okulary i soczewki kontaktowe otrzymujesz pełną opiekę nad swoim wzrokiem. A czuwają nad tym doświadczeni Optometryści i Okuliści.

 

Zapraszamy do naszych salonów!

Salon w Galerii Podolany

ul. Strzeszyńska 63, 60-479 Poznań

tel 61 67 00 375

fax 61 84 25 385

podolany@perfectoptic.pl

 

Salon w Galerii Sucholeskiej

ul. Obornicka 85, 62-002 Poznań

tel. 61 652 13 14

suchylas@perfectoptic.pl

 

CH PIOTR I PAWEŁ

ul. Druskienicka 12 A, Poznań

tel. 61 842 55 55

druskienicka@perfectoptic.pl