Najlepszy optyk w Poznaniu

W Salonach Optycznych Perfect Eye Optic znajdziesz wszystko, czego potrzebują Twoje oczy. Specjalistyczne badanie wzroku, oprawy korekcyjne, soczewki okularowe, okulary przecwisłoneczne i sportowe, soczewki kontaktowe, profesjonalny serwis Twoich okularów oraz akcesoria do okularów, i soczewek. Jesteśmy otwarci i nowocześni, dostosowujemy się do Twoich potrzeb. W naszej ofercie polecamy sprawdzone oprawy okularowe wiodących producentów na świecie, takich jak Rodenstock, który od ponad 135 lat dostarcza najwyższej jakości oprawy do okularów i okulary przeciwsłoneczne. Jako jedyna firma na rynku oferuje „kompletne okulary”, gdyż produkuje oprawy korekcyjne i doskonałe soczewki okularowe, które Państwu polecamy, aby „każdy mógł widzieć lepiej i wyglądać perfekcyjnie”.

W naszej ofercie znajdziesz:
Oprawy korekcyjne
Zapraszamy do zapoznania się z kolekcjami najlepszych producentów i projektantów opraw.
Soczewki okularowe
Jak wybrać najlepsze, jakie są rodzaje, na co zwrócić uwagę przy ich wyborze.
Okulary przeciwsłoneczne
Jak dobrać odpowiednie okulary przeciwsłoneczne, kategorie filtrów UV.
Soczewki kontaktowe
Wszystko co powinieneś wiedzieć o soczewkach: rodzaje, system noszenia, pielęgnacja, płyny.
Serwis okularów
Zapraszamy na bezpłatny serwis Twoich okularów.

 

Aby doskonale widzieć i wyglądać w okularach korekcyjnych ważna jest precyzja i doświadczenie. W Salonach Optycznych Perfect Eye Optic otrzymasz usługi na najwyższym poziomie, pełną opiekę nad swoim wzrokiem i produkty, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. 

Każdy znajdzie u nas oprawki dla siebie, a doświadczony personel pomoże dobrać odpowiednie.

W naszej pracy dostosowujemy się do potrzeb klientów. W zależności od wady wzroku i kształtu oprawki proponujemy soczewki okularowe wiodących firm na rynku optycznym. Ze względu na najwyższy komfort widzenia, szczególnie polecamy soczewki okularowe firmy Rodenstock.

Specjalizujemy się w okularach progresywnych, przy doborze których duże znaczenie ma doświadczenie i precyzyjne wykonanie odpowiednich pomiarów. Trójwymiarowe pomiary i indywidualne konsultacje wykonujemy  za pomocą nowoczesnego urządzenia ImpressionIST firmy Rodenstock.

Posiadamy wszystkie rodzaje miękkich soczewek kontaktowych: soczewki sferyczne, dla osób z astygmatyzmem i progresywne. Każdemu pacjentowi indywidualnie dobieramy soczewki kontaktowe o najlepszych właściwościach oraz odpowiedniej średnicy i promieniu krzywizny dopasowanemu do parametrów gałki ocznej. Polecamy soczewki najnowszej generacji silikonowo-hydrożelowe. Dobieramy także soczewki sztywne i hybrydowe. System noszenia soczewek kontaktowych określamy w naszym Gabinecie indywidualnie dla każdego pacjenta po dokładnym badaniu wzroku.

Kupując u nas okulary i soczewki kontaktowe otrzymujesz pełną opiekę nad swoim wzrokiem. A czuwają nad tym doświadczeni Optometryści i Okuliści.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *